אורי כהן

תמונה בסלון עם אייס

עליי

עיצוב לפונט 2

נעים מאוד, אני אורי, כל חיי גדלתי סביב חיות וכלבים ומגיל צעיר מאוד ידעתי שבעתיד אני רוצה לעסוק במקצוע הקשור לחיות. בגיל 16 סיימתי קורס אילוף כלבים מקצועי – ומאז המשכתי לצעוד לכיוון זה ואני נהנה מכל רגע.

בגיל 10 קיבלתי את הכלבה הראשונה שלי – טופי, כלבת לאסה אפסו קטנה ומתוקה, שניראת כמו שטיח בית, טופי הייתה חברת הילדות הטובה ביותר שיכלתי לבקש וככזו היא העצימה את האהבה שלי לכלבים והראתה לי איזה קשר מקסים, כיפי ומעצים יכול להתפתח בין אדם לכלב.

בעקבות הקשר המדהים והכיפי שהיה לי עם טופי החלטתי להיכנס לעולם הכלבים,
בגיל 15: התנדבתי בתנו לחיות לחיות כדוג ווקר במשך כשנה,
בגיל 16: עברתי קורס אילוף כלבים והוסמכתי כ"מאלף כלבים מקצועי",
בגיל 17 – 18: עברתי עוד שני קורסים,
קורס לאילוף כלבי הגנה (K9 Patrol handler & Decoy Seminar)
וקורס אילוף כלבי הרחה, מציאת סמים וחומרי נפץ (K9 Narcotics / Explosive Decetion Course).

תעודות הסמכה

עוד עלי

עיצוב לפונט 2

לאחר מכן התגייסתי לצבא ושירתתי כחוקר תאונות דרכים, תפקיד אשר נחשב כ"תפקיד כוכב" – ישנם פחות מ-10 חוקרי תאונות דרכים בצה"ל – בתפקיד למדתי לשאוף למצויינות ולא לוותר על אף חלום שלי!

בעקבות זאת הגשמתי שני חלומות שלי,
החלום הראשון – לתרום לצבא במהלך השירות שלי, ואכן קיבלתי תעודת הצטיינות על שירות משמעותי, טיפול בתיקי חקירה רגישים ותרומה לצבא בתפקיד בו שירתתי.
והחלום השני – להגיע ל-0.1% הכי טובים בעולם במשחק המחשב League of Legends.

עם שחרורי מהצבא החלטתי להמשיך לרדוף אחרי החלומות שלי, ולהקים חברת אילוף כלבים בכדי לעזור לכל בעלי הכלבים בישראל לחזק את הקשר עם היצור המקסים הזה שנקרא, כלב.

כמו בכל דבר שעשיתי בחיי השאיפה היא להשאיר כל אחד מן הלקוחות שלי עם חיוך רחב על הפנים ובן לויה כיפי שהם יכולים להרגיש בטוחים איתו.

אורי כהן מאלף כלבים