אודות Bark Park

ברוכים הבאים, אנחנו שמחים שבאתם לבקר!

חברת בארק פארק הינה חברת אילוף כלבים ברמה הגבוהה ביותר, מטרתינו היא הנגשת כל הידע הדרוש לכל בעלי הכלבים בישראל על מנת להפוך את השהייה שלכם עם כלבכם לכיפית יותר, קרובה יותר וקלה יותר – או בקיצור לאלף את כלב החלומות שלכם.

כבעלי כלבים ואוהבי כלבים מושבעים אנחנו מבינים שהחזקת כלב יכול להיות הדבר הכי מהנה ומחזק שיכול להיות, אבל זה גם יכול להיות אסון. על מנת להגיע למצב שהחזקת כלבכם זה אכן הדבר הכי מהנה שיכול להיות אנחנו מציעים שירותי אילוף מותאמים לצרכים שלכם, בהם אנחנו מסבירים לכם, בעלי הכלבים, איך מתקשרים הכלב בצורה נכונה, יחד אנחנו מאלפים את הכלב לפי הצרכים שלכם, וביחד אנחנו מגיעים לתוצאות מרהיבות.

על אורי כהן - מייסד בארק פארק

עיצוב לפונט 2

אורי היה מוקף בכלבים מאז שהיה ילד קטן, כבר בגיל 5 החליט שבעתיד הוא יעסוק במקצוע הקשור לחיות.
בגיל 10 הוא קיבל את כלבתו הראשונה, טופי ובעקבות הקשר המדהים שהיה ביניהם החליט שהוא רוצה להראות לכל בעלי הכלבים איזה קשר מדהים יכול להירתם בין כלב לבן אדם.

בגיל 15 נכנס לעולם הכלבים, התנדב ב"תנו לחיות לחיות" ולאחר מכן עבר שלל קורסים לאילוף כאשר הבולט מביניהם הינו קורס אילוף מבית K9 – יחידת האילוף המשטרתית של ארה"ב.

אורי הוא גיימר ברמה הגבוהה ביותר אשר הגיע ל-0.1% מהשחקנים הטובים בעולם במשחק המחשב League Of Legends, עקב השיגיו בעולם המחשב הוא הבין שעם מספיק עבודה קשה והתמדה ניתן להשיג הכל וישר לאחר מכן פתח את חברת בארק פארק ובחר להתמיד בתחום הכלבנות.

תמונה בסלון עם אייס

למה לבחור בנו

פתרונות מותאמים אישית

אצלנו ב-Bark Park אנו מוצאים פתרונות יצירתיים אשר יתאימו לאורך החיים שלכם.
לדוגמא: אם אתם רוצים להוציא אנרגיה לכלב, בואו נלמד אותו לרוץ על הליכון.

פתרון הבעיה מהשורש

בעיות אצל כלבים נובעות מהתנהלות לא נכונה עם הכלב, לאור זאת אנחנו לא רק פותרים לכם את הבעיה אלא גם נותנים לכם כלים לשמור על ההתנהגות הרצויה!

שלל לקוחות ממליצים!

עם שלל רב של לקוחות מרוצים אי אפשר להתווכח ... אבל אל תקחו את המילה שלי, נווטו לעמ' "לקוחות ממליצים" ותראו זאת בעיניים שלכם.

לא מוותרים על משפחה

אנחנו מבינים את הקשר העמוק שנוצר בן אדם לכלב ובדיוק לאור זאת אנחנו לא מוותרים על אף אחד לא משנה עד כמה המצב קשה!