לקוחות ממליצים

תמונת כאבר אילוף כלבים של ליטל ומייפל בבארק פארק
נגן וידאו אודות תמונת כאבר אילוף כלבים של ליטל ומייפל בבארק פארק
ליטל כהן
תמונת קאבר המלצה של דולב
נגן וידאו אודות תמונת קאבר המלצה של דולב
דולב בר חן
מְעוּלֶה
מבוסס על 9 ביקורות
יובל נחמיאס
יובל נחמיאס
11/10/2023
ממליץ בחום על אילוף כלבים עם אורי! אורי תודה על פגישות אילוף מדהימות הכלב שליה הולך לידי וכבר לא משתין לאמא שלי על השטיח. אתה יודע להסביר את עצמך כמו שצריך והאנרגיה שלך נותנת חשק לאלף את הכלב. תודה!
Tal Davidof (CoachingForTheMasses)
Tal Davidof (CoachingForTheMasses)
03/10/2023
אני ממליץ בחום על אילוף כלבים עם אורי, הוא פשוט מומחה לאילוף כלבי בית. ב-6 מפגשים הכלב שלי למד שב, ארצה, הוא בשקט בכלוב אילוף, כיף לצאת איתו לטיולים ויותר חשוב מכל זה ממש אפשר לראות אותו מחייך בעקבות האילוף זה פשוט מדהים. מעבר לזה אתה יודע איך להסביר דברים, הגישה שלך והסבלנות שלך מקסימים. יחס אישי, רגישות ואמפתיה וחיבור רגשי עם הכלב שעזר לי ללמוד מחדש איך לתקשר איתו! ממש מעורר השראה! ממליץ בחום על אילוף הכלבים שלכם אצל אורי!
Foxy The1st
Foxy The1st
02/10/2023
היי, תשמע שאתה פשוט מאלף כלבים פצצה. מעריך את כל העזרה שלך, אפשר לראות את האהבה שלך למקצוע באילוף שלך, תמשיך במה בדרך שלך אתה תהיה פשוט ענק אחי.
ליטל כהן
ליטל כהן
29/09/2023
אורי עזר לי לאלף את מייפל שלי ב8 סשנים והשינוי שמיפל עברה לפני / אחרי זה פשוט שמיים וארץ. היא יושבת כשמבקשים, באה אליי, עושה ארצה, והכי חשוב היא פשוט שמחה פתאום. ממליצה בחום ללכת לאלף את הכלב עם אורי!
Wolf
Wolf
28/09/2023
אורי איש מדהים, מאלף בעל ידע ויכולות. הגעתי אליו עם כלב גדול, לא מחונך שרק תקף כלבים אחרים, לאחר כ4-5 פגישות בערך כחודש וחצי, הכלב השתנה מקצה לקצה והיום ניתן ללכת איתו ליד כלבים אחרים ואני בתור בעל הכלב מרגיש בנוח לצאת איתו לבחוץ. אורי עבד בסבלנות ומקצוענות רבה - מדובר בכלב שהלך למאלפים אחרים אך לא יצא מכך כלום, מלבד אלפי שקלים שבוזבזו. לא רק שאורי בין המאלפים הזולים בשוק, הוא גם בין המאלפים הטובים בשוק - מומלץ בחום!
יוסי שושן
יוסי שושן
26/09/2023
הגעתי לאילוף כלבים אצל אורי והשירות פשוט היה מדהים. הסברת את הכל כמו שצריך, ידעת מה רקסי צריך ואיך יהיה נכון לעבוד איתו, ממליץ לכל מי שמחפש מאלף ברמה לבוא אליך 😉
Amit Schwimmer
Amit Schwimmer
26/09/2023
הגעתי לאורי דרך מכר , אורי נתן מענה לי ולכלבי שלא קיבלתי בשום מקום אחר , יכולת אילוף ותקשורת גבוהה עם הכלב . מגיע עד הבית וגמיש . מאלף בחסד ממליץ
etai feder
etai feder
25/09/2023
תודה על האילוף, היה ממש טוב אחי. אתה יודע להסביר את עצמך ואתה יודע פשוט לקרוא את הכלב שזה היה די מדהים ... האמת שהייתי די סקפתי בנוגע לכל האילוף הזה אבל השארת אותי בלי מילים ונתת לי את הכלים להמשיך לאלף את הכלב שלי.
Dolev Cohen
Dolev Cohen
24/09/2023
היי אורי, תודה רבה על האילוף! ממש עזרת לי עם אייס, האילוף שלך פשוט עשה לי ולכלב פלאים, אני מרגיש שאני ממש מבין אותו עכשיו וגם שהוא מקשיב למה שאני אומר לו, הוא לא מושך יותר ברצועה, הוא מתנהג יפה ליד כלבים אחרים. האילוף שלך פשוט מטורף. תודה אחי.