איך מתבצע מפגש אבחון לאילוף הכלב?

אנחנו רוצים שאתם תדעו בדיוק מה אתם עומדים לקבל במפגש האבחון, לכן הכנו עבורכם את המדריך הבא שיסביר לכם בקצרה איך מתנהל מפגש האבחון ועם אילו כלים אתם עומדים לצאת ממנו.

שיחת הטלפון

לפני שאנו נתחיל את מפגש האבחון אנחנו ננהל שיחה בה תוכלו להסביר לנו מהם הקשיים שלכם, מהי מטרת האילוף עבורכם וכך נוכל להתאים לכם את תכנית האילוף המדוייקת עבורכם, בנוסף בשיחה זו נכיר אתכם ואת הכלב שלכם טוב יותר ונבין "עם מי יש לנו עסק", לאחר מכן נקבע תאריך ושעה עבור מפגש האבחון.

זיכתם – נתראה במפגש!

מפגש האבחון

מפגש האבחון מתחלק ל-3 חלקים, חלק הראשון – הבנת היעדי האילוף עבורכם, חלק שני – לימוד פקודה והכרת כלביכם, וחלק שלישי – תיאום ציפיות מהליך האילוף.

חלק ראשון – הבנת יעדי האילוף

את מפגש האבחון נתחיל בכך שנשאל אתכם שאלות על מנת להבין מהן מטרותיכם מהליך האילוף, ננהל על כך שיח ונבנה לכם את תכנית האילוף המדוייקת עבורכם, כך נוכל לוודא שאתם מקבלים את כל הכלים שרציתם מהליך האילוף.

חלק שני – לימוד פקודה והכרת כלביכם

בחלק השני של המפגש נצא יחד עם הכלב לאילוף פקודה בסיסית בכדי שנוכל להבין עד כמה מהר הכלב ואתם לומדים ובהתאם לזאת נמליץ לכם על הליך אילוף מתאים עבורכם – כזה שתצאו ממנו עם כלב שמציית לפקודות שאתם נותנים לו.

חלק שלישי – תיאום ציפיות

לאחר שתקבלו המלצה על תכנית האילוף הטובה ביותר עבורכם נעבור לשלב תיאום הציפיות – שימו לב כי אתם עומדים להרוויח ובגדול! חשוב לנו מאוד שאתם תוכלו לראות תוצאות בסוף תהליך אילוף הכלב, ובשביל שנוכל לעשות זאת בנינו מסמך תיאום ציפיות, מסמך זה מסביר לכם מה אתם צריכים לעשות בכדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר ולהבטיח שכלביכם ילמד את כל הפקודות שעבדנו עליהם במהלך תהליך האילוף.

תיאום ציפיות מהצד שלנו

כמובן שאם אנו מבקשים ממכם להתחייב לתהליך האילוף אנו מבקשים גם מן המאלפים שלנו להתחייב עבורכם להליך אילוף ברמה הגבוהה ביותר,

  • אנו מתחייבים שהכלב שלכם ילמד את הפקודות וההרגלים כפי שסוכם במפגש הראשון, במידה ותעמדו בכל ההתחייבויות מצידכם לכל אורך הליך האילוף. אנחנו בטוחים שביחד נצליח לאלף את הכלב שלכם, ובגלל זה במידה והכלב לא ילמד את כל הפקודות תקבלו החזר של כ-20% מעלות הליך האילוף.
  • מהצד שלנו אנו מתחייבים להיות זמינים עבורכם בוואטסאפ ולתת לכם מענה על כל השאלות תוך עד יום עבודה – גם המאלפים שלנו צריכים לנוח בסופי השבוע 😉
  • אנו מתחייבים לראות את הסרטונים שאתם שולחים לנו על בסיס יומי ולשלוח לכם פידבק כיצד תוכלו לשפר את האימונים, גם הפעם תקבלו תשובות תוך עד יום עבודה.

תיאום ציפיות מהצד שלכם

במסמך ההתחייבות אנו נבקש ממכם:

  • תתבקשו להיות בבקרה על קערת האוכל של הכלב במשך תהליך האילוף ולהשתמש באוכל הכלב לצורך האילוף – הכלב שלכם יעוף על ההרגל הזה, אנחנו נסביר זאת יותר לעומק במפגש האבחון.
  • לבצע לפחות 2 סשנים של כ-10 דקות ומעלה ביום בהם אתם חוזרים על שיעורי הבית שניתנו לכם.
  • תתבקשו לשלוח לנו צילום וידאו בו אתם מבצעים חזרות על שיעורי הבית על בסיס יומי – זאת בכדי שנוכל לדייק אתכם ולעזור לכם לבצע את החזרות בצורה המיטבית.
  • תתבקשו להוציא את הכלב לטיול בין 5 ל-30 דק' לפני שאנו נגיע אליכם למפגש אילוף.

לקריאת המסמך: מסמך תיאום ציפיות – אילוף בבית הלקוח.

יאללה בואו נתחיל את האילוף!

יאללה חברים, למה אתם מחכים? אם אתם רוצים כלב שמקשיב לפקודות שאתם נותנים לו, כלב שלא מפריע לכם כשאתם אוכלים בארוחות משפחתיות, כלב שלא עושה צרכים בבית, או בקיצור כלב שעושה לכם טוב, תלחצו כאן כדי להרים לנו טלפון ובואו נתחיל את תהליך האילוף!

אהבת? שתף עם חברים...
שתף בוואטסאפ
Picture of כותב המאמר: אורי כהן
כותב המאמר: אורי כהן

אהלן, אני מייסד חברת "בארק פארק",
נכנסתי לעולם האילוף כבר בגיל 16, עברתי שלל קורסים לאילוף כלבים, אילפתי שלל כלבים והשארתי המון לקוחות מרוצים.
אני יכול לומר בלב שלם שכאשר אתם תתחילו את תהליך אילוף הכלב שלכם יחד איתנו אתם תהיו אסירי תודה על כל רגע.
שמתי לעצמי כמטרת על להנגיש את כל הידע הדרוש בכדי שאתם, בעלי הכלבים, תוכלו לגדל כלבים שמחים יותר ובריאים יותר!

יש לכם שאלה? שלחו לי הודעה בפרטי😉
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
עיצוב לפונט 2
מאלף כלבים מקצועי בירושלים
איך ללמד את הכלב לתת יד – שלב אחר שלב
רכושנות כלבים – איך פותרים זאת?
אילוף כלבים במרכז
אילוף כלבים בשיטת "לורינג"
אילוף גורים מחיר