אילוף גורים מחיר

סוג השירות מחיר מספר המפגשים
אילוף גורים בבית הלקוח 250 – 500 ש"ח עלות למפגש יחיד
אילוף גורים בפנסיון 4,000 – 8,000 ש"ח השארת הגור בפנסיון אילוף לתקופה של 3 – 4 שבועות
אילוף גורים בקבוצה 950 – 1,500 ש"ח 6 עד 10 מפגשי אילוף
אילוף גורים לצרכים 1,000 – 2,300 ש"ח 2 עד 5 מפגשי אילוף
אילוף בסיסי לגורים (שב, ארצה, למקום, פוקוס לבעלים ועוד) 1,500 – 3,000 ש"ח 4 עד 6 מפגשי אילוף
אילוף גורים נגד חרדת נטישה 2,000 ל- 5,000 ש"ח

(המחיר משתנה על פי רמת החרדה של הכלבלב)

4 עד 6 מפגשי אילוף

לצפיה במחירון האילוף שלנו >>>

הבאת כלבלב חדש לבית עשויה להוביל להוצאות כספיות ניכרות: החל מהוצאות בלתי פוסקות על חיסונים ואוכל, וזה עוד לפני שבכלל דנו במחיר של אילוף הגור. אז רגע לפני שאתם פונים למאלף, יש כמה דברים שחשוב שתדעו בנושא העלויות של מפגשי אילוף לגורים. בין היתר נראה האם יש בתהליך אילוף גורים מחיר קבוע, או שיש פרמטרים שיכולים להוזיל את העלות, האם יש הבדל במחירים של אילוף ביתי או אילוף בפנסיון, ומהם השיקולים הנוספים שכדאי לקחת בחשבון מעבר למחיר, כדי לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר עבורכם.

 

איזה גורמים משפיעים על המחיר של אילוף כלבים ואיזה לא?

באופן כללי, הגורם המרכזי המשפיע על מחיר אילוף כלבים הוא משך האילוף. אם אתם זקוקים להדרכה ספציפית בנוגע לפקודה שהכלב מסרב לבצע, קרוב לוודאי שתוכלו להסתפק במפגש אילוף אחד ולשלם רק עבורו. אולם אם אתם זקוקים לאילוף סטנדרטי, כנראה שתצטרכו סדרת מפגשים – והמחיר יעלה בהתאם. דבר זה נכון גם לגבי אילוף כלבים בפנסיון: ככל שמשך האילוף יהיה ארוך יותר, כך יעלה המחיר.

גורם נוסף הוא ותק וניסיון מאלף הכלבים. בחירה במאלף ותיק ומנוסה תניב ברוב המקרים מחיר גבוה יותר עבור האילוף.

אבל לפני שנמשיך, בואו נסגור נקודה אחרונה: מה שאינו משפיע על מחיר האילוף – לפחות לא באופן ישיר, הוא גיל הכלב שזקוק לאילוף. כלומר, לא משנה אם אתם זקוקים לאילוף גור או שהכלב שלכם מבוגר יותר, המחיר לא ישתנה בדרך כלל.

בנוסף, גם סוג הכלב או הפקודות הספציפיות שברצונכם ללמד אותו אינם משפיעים על מחיר האילוף. מה שכן – ייתכן שהם ישפיעו על משך האילוף, וכפי שכבר ידוע לכם, זה כן משליך על המחיר.

 

מה מחיר אילוף גורים בבית?

כאשר נעזרים בשירותי אילוף כלבים ביתיים, המאלף מגיע לביתכם ומבצע את תהליך האילוף יחד איתכם. בדרך כלל, אילוף כלבים בסיסי ידרוש 4-9 מפגשים בני שעה, כאשר מחיר כל מפגש נע בין 250-500 ש"ח. משך האילוף תלוי בעיקר במצבו של הכלב, במטרת האילוף ובשיתוף הפעולה מצדכם. מעבר למחיר בכסף, מראש חשוב שתיקחו בחשבון גם את העובדה, שאילוף כלבים ידרוש מכם עבודה מסוימת ותרגול של משימות בין המפגשים, בהתאם להנחיות המאלף.

 

שימו לב

כך תוכלו להוזיל את עלויות האילוף

רוב מאלפי הכלבים מציעים "חבילות" של מספר מפגשים במחיר מוזל ביחס לרכישה נפרדת של כל מפגש. בדרך כלל מדובר ברכישה של 6-10 מפגשים במחיר של כ-80% מהמחיר המקורי. חבילות אלה מכסות באופן טיפוסי את פקודות האילוף הקלאסיות כגון: שב, ארצה, אלי וכו'. לכן, אם אתם מתכננים אילוף ארוך טווח, זו יכולה להיות אופציה טובה עבורכם.

ברוב המקרים, המפגש הראשון בתהליך האילוף יהיה ארוך יותר משאר המפגשים ולכן יקר יותר. הסיבה לזה היא שמפגש זה כולל היכרות מעמיקה עם בעלי הכלב ועם הכלב עצמו, הסברים כלליים לגבי תהליך האילוף, תיאום ציפיות ועוד. לרוב, המפגש הראשון יימשך כשעה וחצי ומחירו ינוע בין 250-500 ש"ח.

 

האם לתהליך אילוף גורים בפנסיון מחיר גבוה יותר ממפגשי אילוף בבית?

באופן כללי, התשובה לשאלה הזו היא חיובית: אילוף כלבים בפנסיון יהיה בדרך כלל יקר יותר מאילוף בבית. ההסבר לכך הוא שמחיר הפנסיון כולל לא רק את עלות אילוף הכלב אלא גם את העלות של שהייתו במקום ופיקוח וטרינרי.

בנוסף, אילוף בפנסיון הוא אינטנסיבי יותר בהיקפו וכולל מספר שעות בכל יום, מה שתורם לתוצאות מהירות יותר בדרך כלל. עם זאת, חשוב לזכור שכשהכלב יחזור הביתה לאחר האילוף הוא לא בהכרח יקשיב מיידית לכל פקודה שלכם. יש לכך הסבר והוא שהכלב עדיין לא הספיק להתרגל לטונים הייחודיים שלכם, וזה יקרה רק עם הזמן.

ככלל, אילוף גורים בפנסיון נמשך 3 עד 4 שבועות במרבית המקרים, כאשר המחיר נע בין 4,000-8,000 ש"ח, בהתאם לתנאים שהפנסיון מספק. כמובן, גם במקרה של אילוף גור בפנסיון, מה שמשפיע על המחיר הוא משך האילוף.

בהקשר זה, חשוב לדעת שלאילוף בפנסיון יש בדרך כלל תקופת אילוף מינימלית. כלומר, אם אתם מתכננים לשלוח את הגור שלכם לפנסיון, כדאי להתכונן נפשית לפרידה ממנו לתקופת זמן מסוימת, מכיוון שרוב הפנסיונים לא יאפשרו אילוף הקצר מ- 2 שבועות לפחות.

אגב, אנחנו לא מנסים להשפיע על ההחלטה שלכם, אבל רק נציין שבסקר שנערך מול מאלפי כלבים מובילים בארץ בנוגע לשאלה מה עדיף – אילוף גורים ביתי או אילוף גורים בפנסיון, כולם בחרו באופציה הביתית כאפשרות הטובה ביותר. זה משהו שכדאי לכם לשקול. תוכלו לראות את הסקר בעמ' זה.

 

מדוע בתהליך אילוף גורים מחיר הוא לא השיקול היחיד שכדאי להסתכל עליו?

יש כמה סיבות לכך שבתהליך של אילוף גורי כלבים, המחיר אינו השיקול היחיד שכדאי לשקול:

  • איכות האילוף והניסיון של המאלף הם שיקולים חשובים לא פחות -מאלף מנוסה ומיומן יכול להשיג תוצאות טובות יותר באילוף הגור, גם אם המחיר הכספי הוא גבוה יותר.
  • חשוב לוודא שיש למאלף ניסיון ספציפי באילוף גורים צעירים – מכיוון שהם שונים בצרכיהם ובאופיים מכלבים בוגרים.
  • כדאי לבדוק האם למאלף יש המלצות טובות מבעלי גורים קודמים שהוא אילף – זה יכול ללמד הרבה על איכות עבודתו.

לכן, למרות שהמחיר הוא שיקול חשוב, ישנם גורמים נוספים רבים שיש לקחת בחשבון בבחירת מאלף לגור שלכם.

לסיכום: מחפשים מאלף גורים שיספק פתרונות יעילים לצרכי כלבכם ותמורה מעולה לכספכם? מצאתם!

בסיכום הדברים, כשאתם ניגשים לבחור מאלף כלבים לגור שלכם, חשוב להביא בחשבון לא רק את המחיר אלא גם את איכות האילוף, ניסיונו ושיטתו של המאלף, וכן המלצות מבעלי כלבים אחרים.

אם אתם מחפשים מומחיות, ניסיון ויחס אישי באילוף גורים – אצלנו בחברת "בארק פארק – אילוף כלבים" תמצאו את מבוקשכם. אנו נותנים מעטפת שלמה סביב גידול הכלב שלכם, החל מהמלצות על מוצרים איכותיים ועד אילוף מותאם אישית לצרכיכם. יש לנו את הידע והניסיון הנדרשים כדי לעזור לכם לגדל את הגור שלכם כך שיהפוך לכלב יציב ונוח במיוחד.

אנו מקפידים על שירות אישי לאורך זמן ומענה מקצועי זמין בוואטסאפ ובשיחות חודשיות, לכל לקוחותינו. והכי חשוב – אנו תמיד כנים עם הלקוחות שלנו כדי שיוכלו להתמודד עם אתגרי גידול הכלב שלהם בצורה הטובה ביותר.

רוצים לשמוע פרטים נוספים על אילוף גורים? צרו איתנו קשר לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!

אהבת? שתף עם חברים...
שתף בוואטסאפ
Picture of כותב המאמר: אורי כהן
כותב המאמר: אורי כהן

אהלן, אני מייסד חברת "בארק פארק",
נכנסתי לעולם האילוף כבר בגיל 16, עברתי שלל קורסים לאילוף כלבים, אילפתי שלל כלבים והשארתי המון לקוחות מרוצים.
אני יכול לומר בלב שלם שכאשר אתם תתחילו את תהליך אילוף הכלב שלכם יחד איתנו אתם תהיו אסירי תודה על כל רגע.
שמתי לעצמי כמטרת על להנגיש את כל הידע הדרוש בכדי שאתם, בעלי הכלבים, תוכלו לגדל כלבים שמחים יותר ובריאים יותר!

יש לכם שאלה? שלחו לי הודעה בפרטי😉
מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:
עיצוב לפונט 2
תקשורת נכונה עם הכלב – הסוד לאילוף אפקטיבי
מאלף כלבים מקצועי בירושלים
מאיזה גיל אפשר לאלף כלב
איך מתבצע מפגש אבחון לאילוף הכלב?
איך ללמד את הכלב לתת יד – שלב אחר שלב
רכושנות כלבים – איך פותרים זאת?